Prezent z okazji Dnia Babci

Dwa tygodnie temu moja kochana babcia miała swoje urodziny. Zastanawiam się bardzo długo, co mogę jej podarować jako prezent. Zawsze uważałam, że osobie starszej jest bardzo ciężko coś kupić. Jednakże postanowiłam, że poszukam w internecie jakiegoś pomysłu na prezent. Przyznam, że naprawdę było ciężko jednakże dla mojej kochanej babci nie poddałam się. W końcu udało mi się trafić  na stronę Tokante. Na początku to co zobaczyłam wydawało mi się niekoniecznie, że to idealny prezent dla babci , ale postanowiłam jednak przejrzeć dokładniej ofertę która znajdowała się na stronie internetowej firmy. Powiem wam od razu, że firma ta zajmuje się sprzedażą koszy okolicznościowych. Ku mojemu zaskoczeniu zobaczyłam, że mają naprawdę bardzo rozbudowaną ofertę i wiele z koszy, które na stronie prezentowały się naprawdę ładnie pasowałoby jako prezent na urodziny mojej kochanej babci.

Wybrałam więc jeden z nich w którym znajdowały się przeróżne słodkości,  domowe konfitury, wysokiej jakości miód oraz sok z malin. Aby nie wydawało się, że prezent jest zbyt skromny zauważyłam zakładkę w której można było przejrzeć ofertę biżuterii którą oferowała firma.  Ku mojemu zaskoczeniu znalazłam naprawdę dużo ciekawych bransoletek, które idealnie wpasowałyby się w gusta mojej babci, więc zdecydowałam się na jedną z nich w kolorze pudrowego różu. Złożyłam więc całe zamówienie  i ze stresem czekam na jego realizację.

Stres okazał się jeszcze większy w dzień urodzin mojej babci, gdy okazało się, że o 15:00 przesyłka jeszcze nie dotarła. Skontaktowałam się z firmą, która poinformowała mnie, że nie mam o co się martwić, że przesyłka już jest w drodze to. Zdecydowanie mnie to uspokoiło.  W tym miejscu muszę powiedzieć że Panie na infolinii są przemiłe i bardzo pomocne. Faktycznie słodka przesyłka dotarła i  prezentowała się bardzo ładnie, a babcia była bardzo zadowolona. Myślę, że takie kosze prezentowe to świetny pomysł na to by obdarować innych nimi z okazji  urodzin jak i również bez okazji. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z oferty tej firmy.